Stypendium szkolne

Do dnia 19 września 2013 r. należy złożyć "Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego" Od dnia 19 sierpnia 2013 r. obowiązują nowe druki wniosku ( wnioski złożone na starych drukach będą musiały być przepisane). Druki do pobrania w Referacie Edukacji przy UMiG oraz w Gimnazjum.

Finał konkursu „Klasa z kulturą”

Dzień 21 czerwca od rana był parny, a do tego w sali gimnastycznej niepołomickiego gimnazjum atmosferę podgrzewały konkursowe emocje. Przetrwać w takich warunkach było ciężko, a co dopiero świetnie się prezentować i w skupieniu – które zwykle uniemożliwiają letnie upały – wykonywać zadania. A te były różnorodne, bo organizatorzy postarali się, by sprawdzić znajomość zasad dobrego wychowania z różnych dziedzin życia. 

Czytaj więcej: Finał konkursu „Klasa z kulturą”

Zakończenie roku szkolnego

Po całorocznej bitwie z królem Jagiełłą przychodzi czas wytchnienia. Na zakończenie roku szkolnego każdy na dowód walki o swoją przyszłość otrzymuje świadectwo. Wielu przynosi do domu także łupy wojenne w postaci nagród. W tym roku król szczodrze je szafował.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego

Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego O Mistrzostwo Gminy

IV Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego O Mistrzostwo Gminy Niepołomice pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice oraz VIII Turniej Tańca o Mistrzostwo Gimnazjum W Niepołomicach odbyły się 26 czerwca  na Sali Gimnastycznej Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły w Niepołomicach. W rywalizacji w sportowym tańcu towarzyskim uczestniczyli uczniowie wszystkich klas w podziale na: pierwsze klasy i drugie łącznie i trzecimi. Razem tańczyło ok. 60 uczniów.

Czytaj więcej: Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego O Mistrzostwo Gminy

Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

Nasza szkoła pod względem wyników egzaminu gimnazjalnego plasuje się w czołówce wśród szkół powiatu wielickiego oraz województwa małopolskiego. Także w tym roku możemy się pochwalić wysokim wynikiem. Wszyscy uczniowie przystąpili do egzaminu w pierwszym terminie.

Czytaj więcej: Wysokie wyniki egzaminu gimnazjalnego

2011 2012/2013. Gimnazjum w Niepołomicach