Zakończenie roku szkolnego

Po całorocznej bitwie z królem Jagiełłą przychodzi czas wytchnienia. Na zakończenie roku szkolnego każdy na dowód walki o swoją przyszłość otrzymuje świadectwo. Wielu przynosi do domu także łupy wojenne w postaci nagród. W tym roku król szczodrze je szafował.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego

Nie dyskryminuje=szanuje

Zjawisko dyskryminacji - które jest trudne i poważne, staraliśmy sie poznać i zrozumieć trochę nietypowo w ramach kolejnego Dnia Świadomości. Oczywiście pojawiła się garść teorii ale później czekały na nas gra terenowa i konkurs na projekt graficzny koszulki, dotyczący zjawiska dyskryminacji. Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i ochotę do pracy. Aktorom gratulujemy odwagi i kreatywności. Wasze postacie i odgrywane scenki obrazujące przejawy dyskryminacji były dość sugestywne i wzbudziły spore zainteresowanie również wśród Niepołomiczan:).

Czytaj więcej: Nie dyskryminuje=szanuje

VII Marsz Jagiełły

18 kilometrów pokonane - w ramach kolejnego, VII Marszu Jagiełły. 

Tym razem, idąc wyjątkowo piękną trasą, po Niepołomickiej Puszczy szukaliśmy śladów pobytu Jagiellonów w naszym rejonie, szczególnie oczywiście interesowały nas miejsca związane z królem Władysławem Jagiełłą. Przewodnikiem w wędrowaniu był pan WOJCIECH WIMMER, z Niepołomickiego Nadleśnictwa. Bardzo dziękujemy, gratulujemy wiedzy oraz pasji z jaka potrafi Pan opowiadać o Puszczy, jej tajnikach i bogactwie nie tylko historycznym ale i przyrodniczym. 
Dla uczestników - brawo za wytrwałość::) Jesienią planujemy poszukać kolejnych historycznych ciekawostek w Puszczy. Do zobaczenia na szlaku.

Pozdrowienia z Mazur

Poznajemy Mazury z niepołomickim Bisonkiem:):) - kajaki na Krutyńskiej Strudze, Twierdza Boyen, Wilczy Szaniec, spacer po Giżycku i Mikołajkach oraz żeglowanie, gościnność i pyszne jedzenie ośrodka ENERGETYK= recepta na udany wypoczynek, prawda:):). Uczestnikom wyjazdu bardzo dziękuje za ogromne zainteresowanie wszelkimi proponowanymi Wam atrakcjami wyjazdu, za zdyscyplinowanie i dobry nastrój. Opiekunom - dziękuje za życzliwość i czuwanie nad wspólnym bezpieczeństwem. :):)

Wyniki Turniejów Tańca Towarzyskiego 2014

V Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego O Mistrzostwo Gminy Niepołomice  pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice  oraz  IX  Turniej Tańca O Mistrzostwo Gimnazjum w Niepołomicach odbyły się 25 czerwca  2014 r. na sali gimnastycznej Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły  w Niepołomicach. W rywalizacji w sportowym tańcu towarzyskim uczestniczyli uczniowie wszystkich klas w podziale na: pierwsze klasy i drugie łącznie z trzecimi. Razem tańczyło  ok. 70 uczniów.

Czytaj więcej: Wyniki Turniejów Tańca Towarzyskiego 2014

2011 2013/2014. Gimnazjum w Niepołomicach
Powered by Joomla 1.7 Templates