Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013

Drukuj

GIMNAZJADA MŁODZIEŻY

Badminton Drużynowy 2012/2013:

I miejsce dziewcząt i I miejsce chłopców w powiecie: 26.02.2013  Niepołomice

II miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w województwie: 20.03.2013 Biecz 

Koszykówka Dziewcząt 2012/2013:

II miejsce w powiecie: 17.12.2012 Wieliczka

 Koszykówka Chłopców 2012/2013:

III miejsce w powiecie: 18.12.2012 Wieliczka

 Halowa Piłka Nożna Chłopców 2012/2013:

I miejsce w powiecie: 19.10.2012 Kłaj

I miejsce w rejonie: 22.11.2012 Krzeszowice i awans do Finału Wojewódzkiego

 w Tarnowie, który z uwagi na brak środków pieniężnych nie odbył się!

 Piłka Nożna „6” 2012/2013:

I miejsce w powiecie: 23.05.2013 Niegowić

 Piłka Ręczna Chłopców 2012/2013:

I miejsce w powiecie: 12.04.2013 Szarów

II miejsce w rejonie : 19.04.2013 Bochnia

 Piłka Ręczna Dziewcząt 2012/2013:

II miejsce w powiecie: 30.03.2012 Szarów

 Tenis Stołowy 2012/2013:

VI miejsce w tenisie stołowym indywidualnym w powiecie

i awans do Finału Rejonowego: 26.02.2013 r. Koźmice Wielkie – Mateusz Wolny

 Szachy 2012/2013:10.01.2013 r. Wieliczka

I miejsce w powiecie w szachach indywidualnych – Zuzanna Święch

III miejsce w szachach indywidualnych dziewcząt – Aleksandra Budkiewicz

V miejsce w szachach indywidualnych chłopców – Paweł Bogusz

V miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Szachach Dziewcząt –

Zuzanna Święch – 06.03.2013 r. Olkusz

 Pływanie indywidualne 2012/2013:

Miejsca na podium w powiecie: 18.02.2013r Wieliczka

  1. Natalia Wojas – I miesce            KRAUL         32,73
  2. Olga Pilch – II miejsce               KRAUL         34,43
  3. Zuzanna Ciastoń – IV miejsce     GRZBIET      47,98
  4. Paulina Komajda – II miejsce     KLASYK        48,16
  5. Julia Bednarz – IV miejsce          KLASYK        52,64
  6. Tamara Filiks – I miejsce           DELFIN        42,30
  7. Kamil Chalibożek – III miesce     KRAUL         30,71
  8. Bartosz Szura – I miejsce           DELFIN        31,97
  9. Adam Procyk – III miejsce         DELFIN        37,94
  10. Wiktor Dudziak – II miejsce        GRZBIET      37,56
  11. Damian Siemianowski – I miejsce KRAUL       29,97

Udział w Finale Wojewódzkim – indywidualnie TARNÓW, 04.04.2013r.

 DZIEWCZĘTA

LP.

NAZWISKO, IMIĘ

1.

PILCH OLGA

2.

WOJAS NATALIA

3.

KOMAJDA PAULINA

5.

CIASTOŃ ZUZANNA

6.

BEDNARZ JULIA

8.

FILIKS TAMARA

CHŁOPCY

LP.

NAZWISKO, IMIĘ

2.

SZURA BARTOSZ

3.

CHALIBOŻEK KAMIL

4.

DUDZIAK WIKTOR

 

Pływanie drużynowe 2012/2013:

I miejsce dziewcząt i I miejsce chłopców w powiecie: 18.02.2013 r. Wieliczka

 Udział w Finale Wojewódzkim – drużynowe  TARNÓW, 04.04.2013r.

 DZIEWCZĘTA

LP.

NAZWISKO, IMIĘ

1.

PILCH OLGA

2.

WOJAS NATALIA

3.

KOMAJDA PAULINA

4.

SICIŃSKA ALEKSANDRA

5.

CIASTOŃ ZUZANNA

6.

BEDNARZ JULIA

7.

DĄBEK NATALIA

8.

FILIKS TAMARA

9.

BRZEZINA NATALIA

CHŁOPCY

LP.

NAZWISKO, IMIĘ

1.

PROCYK ADAM

2.

SZURA BARTOSZ

3.

CHALIBOŻEK KAMIL

4.

DUDZIAK WIKTOR

5.

FUGAT JAKUB

6.

SZEWCZYK OSKAR

7.

KAWULA FILIP

8.

SOBELGA HUBERT

 Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe 2012/2013:

Miejsca w powiecie: 01.10.2012 Kłaj

Emilia Jaworska             3 miejsce

Bartłomiej Pieprzyca      1 miejsce

 

Podsumowanie wyników

GIMNAZJADY 2012/2013

Nazwa dyscypliny

Gimnazjum Niepołomice

Gimnazjum Podłęże

Gimnazjum
Zabierzów Bocheński

Gimnazjum
Wola Batorska

Gimnazjum
Staniątki

Indywidualne jesienne biegi przełajowe

6 p.

 

4 p.

0 p.

5 p.

 

3 p.

Piłka nożna halowa dziewcząt

6 p.

5 p.

0 p.

4 p.

3 p.

Piłka nożna halowa chłopców

6 p.

2 p.

3 p.

4 p.

5 p.

Piłka siatkowa dziewcząt

3 p.

5 p.

0 p.

4 p.

6 p.

Piłka siatkowa chłopców

5 p.

4 p.

0 p.

6 p.

3 p.

Koszykówka chłopców

6 p.

2 p.

3 p.

4 p.

5 p.

Koszykówka dziewcząt

6 p.

0 p.

3 p.

4 p.

5 p.

Pływanie indywidualne

6 p.

4 p.

0 p.

5 p.

0 p.

Pływanie drużynowe

6 p.

4 p.

0 p.

5 p.

0 p.

Tenis stołowy indywidualny

6 p.

0 p.

5 p.

4 p.

3 p.

Tenis stołowy drużynowy

5 p.

0 p.

6 p.

4 p.

3 p.

SUMA

61 pkt.

30 pkt.

20 pkt.

49 pkt.

36 pkt.

GALERIA SPORTOWA

1.     Adam Procyk – III miejsce            DELFIN         37,94

2.     Wiktor Dudziak – II miejsce           GRZBIET       37,56

3.     Damian Siemianowski – I miejsce    KRAUL          29,97

2011 sport. Gimnazjum w Niepołomicach
Powered by Joomla 1.7 Templates